مدير جهاد کشاورزي بن:

جذب 20 ميليارد ريال تسهيلات خط اعتباري مکانيزاسيون شهرستان

کد خبر: 180666 تاریخ انتشار: 1401/12/11 10:25:56
نمایش: 453
اخبار
سعيد اسدي مدير جهاد کشاورزي شهرستان بن از جذب 100 درصدي اعتبارات در قالب خط مکانيزاسيون کشاورزي در اين شهرستان خبر داد.
اسدي گفت: در بازه زماني دو ماهه ۱۵۰ نفر متقاضي خريد ادوات براي دريافت تسهيلات به بانک عامل در اين شهرستان معرفي که از اين افراد 71 نفر موفق به دريافت تسهيلات شدند.
 وي در ادامه افزود: مکانيزاسيون و نقش آن در حرکت کشاورزي از سنتي به مدرن با افزايش و بهينه کردن شاخص‌هاي مکانيزاسيون و با به روزرساني ادوات و تجهيزات و همچنين افزايش تعداد ماشين آلات در واحد سطح امکان پذير است.
مدير جهاد کشاورزي بن يادآور شد: با افزايش تعداد ماشين آلات کشاورزي موجبات به حداکثر رساندن راندمان مزرعه و حداقل شدن تلفات زماني براي اقدامات و عمليات کشاورزي امکان‌پذير مي‌گردد. 
وي خاطرنشان شد: متناسب با ويژگيهاي فني ، اقتصادي ، اجتماعي و اقليمي منطقه و بر اساس نيازسنجي انجام شده از ساير واحدهاي توليدات گياهي  ادوات و تجهيزات مورد نياز براي تحقق برنامه هاي مصوب در سطح شهرستان صورت گرفت. 
اسدي اعلام کرد: مبلغ 20 ميليارد ريال اعتباري که براي تسهيلات خط اعتباري مکانيزاسيون شهرستان در نظر گرفته شد به طور کامل و  100 درصدي جذب شد.
 وي تصريح کرد: با مبالغ جذب شده دستگاه هاي کارنده کشت مستقيم، سم پاش و تراکتورهاي دوچرخ و ساير ادوات به متقاضيان تعلق گرفت و تعدادي از پرونده هاي متقاضيان برداشت غلات نيز در مرحله بررسي بانک قرار گرفته که با تخصيص اعتبار پرداخت انجام خواهد شد.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/05/13

اوقات شرعی

 

آرشیو

نظرسنجی

از عملکرد فرمانداری در این سالها رضایت دارید ؟