فرماندار بن:

رسانه و هنر بهترين ابزار فرهنگ‌سازي است

کد خبر: 179200 تاریخ انتشار: 1401/06/29
نمایش: 204
اخبار
شوراي آموزش و پرورش شهرستان بن در آستانه شروع سال تحصيلي جديد با حضور فرماندار در اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.
رضا علي بيگي فرماندار شهرستان بن در اين شورا گفت: حضوري شدن مدارس با در نظر گرفتن فروکش کردن ويروس کرونا از اتفاقات خوب سال تحصيلي جديد است.
علي بيگي با اشاره به نقش رسانه، فرهنگ و هنر در فرهنگ سازي بين دانش آموزان افزود: افزايش سرويس هاي حمل و نقل، آموزش هاي پليس راهور و راهنمايي و رانندگي منجر به ممنوعيت و استفاده  کمتر دانش آموزان از موتورسيکلت شود.
وي تأکيد کرد: تدريس مجازي عاملي براي گسترش استفاده از تلفن همراه هوشمند شده که در سال تحصيلي جديد مراقبت‌هاي ويژه بايد برنامه‌ريزي و استفاده صحيح آموزش داده شود.
فرماندار با اشاره به سفر وزير آموزش و پرورش به شهرستان اعلام کرد: مصوبات خوبي از جمله راه‌اندازي سايت و سالن فني و حرفه‌اي شد و پيگير تأسيس مدارس نمونه دولتي و شاهد در سطح شهرستان هستيم.
وي به ظرفيت علمي و نخبگان شهرستان اشاره داشت و اعلام کرد: پيوست آموزش و پرورش تدوين و تهيه شده و قبولي و پذيرفته شدگان کنکور با رتبه‌هاي برتر افزايش پيدا کند.
علي بيگي بيان کرد: فضاي عمومي مدارس زيباسازي شده و نشاط و شادي در مدارس قالب باشد و برنامه‌هاي فرهنگي و اجتماعي در کنار دروس تحصيلي برگزار شود.
وي خاطرنشان شد: آموزش ها و مباحث علمي منجر به دانش کاربردي و علوم بنياني شود.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/05/13

اوقات شرعی

 

آرشیو

نظرسنجی

از عملکرد فرمانداری در این سالها رضایت دارید ؟